Responsive Image

اولین جشنواره رویش ایده فناورانه سیب مراغه  

با افتخار، جشنواره "رویش ایده فناورانه سیب مراغه" را برگزار می‌کنیم. این جشنواره، که برای اولین بار در شهرستان مراغه برگزار می‌شود، به منظور ترویج نوآوری و توسعه در حوزه سیب درختی برگزار می‌گردد.

جشنواره "رویش ایده فناورانه سیب مراغه" با هدف ارتقای کیفیت سیب درختی و توسعه صنایع مرتبط با آن در 5 محور اصلی برگزار می‌شود. این محورها شامل کشاورزی و تأثیر آن در کیفیت سیب درختی، روش‌های نوین نگهداری سیب درختی در انبار و سردخانه‌ها، بسته‌بندی‌های نوآورانه برای سیب درختی، محصولات جانبی و صنایع تبدیلی و تکمیلی مرتبط با سیب درختی، و برندسازی و صادرات سیب درختی می‌باشند.

تمامی ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران حوزه سیب درختی، دعوت می‌شوند تا ایده‌ها و طرح‌های خود را در این جشنواره معرفی کنند و به رقابت پرداخته و از جوایز و فرصت‌های منحصر به فرد بهره‌برداری نمایند.
آخرین مهلت ارسال ایده‌ها و طرح‌ها تا تاریخ 30 آبان ماه است و جشنواره در تاریخ 23 آذر ماه در شهرستان مراغه، محل دانشگاه سراسری مراغه برگزار خواهد شد.
ما در انتظار شرکت فعال شما عزیزان و همچنین ایده‌های خلاقانه در جشنواره "رویش ایده فناورانه سیب مراغه" هستیم. با همکاری شما، می‌توانیم به پیشرفت و توسعه حوزه سیب درختی و صنایع مرتبط با آن کمک کنیم.