کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری دوازدهمین جلسه ی هیات موسس بنیاد خیرین حامی دانشگاه

دوازدهمین جلسه هیات موسس بنیاد خیرین حامی دانشگاه مراغه در محل اتاق جلسه دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
يکشنبه 6 دي 1394

همایش بزرگداشت 9 دی - روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

همایش بزرگداشت 9 دی - روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
يکشنبه 6 دي 1394

سیزده آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام گرامی باد.

روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است. تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.
سه شنبه 12 آبان 1394

تقدیر مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه مراغه

مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آقای دکتر احمد آقایی عضو هیات علمی گروه زیست شناسی دانشکده علوم پایه و رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه مراغه تقدیر نمودند.
چهارشنبه 6 آبان 1394

مقاله استاد دانشگاه مراغه برنده جایزه Highly Commended از انتشارات Emerald شد.

مقاله استاد گروه شیمی دانشگاه مراغه جناب آقای دکتر غلامرضا مهدوی نیا با عنوان A new single step synthesis of copper phthalocyanine green using microwave irradiation effects in functionalisation of C-H bonds in aromatic rings در مجله Pigment & Resin Technology برنده جایزه Highly Commended Paper از انتشارات Emerald شد.
دوشنبه 4 آبان 1394

موفقیت پژوهشگر دانشگاه مراغه در زمینه ساخت نانو دارو

دکتر مهدوی نیا عضو هیات علمی دانشگاه مراغه بهمراه دو پژوهشگر دیگر موفق به ساخت نانوداروهایی شده‌اند که می‌تواند به صورت هدفمند به بافت منتقل شده و در کنار اثرات درمانی بیشتر، عوارض کمتری بر بافت‌های سالم داشته باشد، این نانودارو به منظور درمان بیماری‌های روده طراحی شده است.
دوشنبه 4 آبان 1394

تجلیل از افتخارآفرینان هشتمین جشنواره ملی حرکت

طی مراسمی با حضور ریاست محترم و جمعی از اساتید دانشگاه مراغه از افتخارآفرینان هشتمین جشنواره ملی حرکت تجلیل بعمل آمد.
چهارشنبه 29 مهر 1394

مجمع عمومی ستاد شاهد و ایثارگران (دانشجویان) دانشگاه مراغه برگزار گردید.

مجمع عمومی ستاد شاهد و ایثارگران (دانشجویان) دانشگاه مراغه با حضور دانشجویان شاهد و ایثارگر و تشریح عملکرد و برنامه های آتی ستاد برگزار گردید.
دوشنبه 27 مهر 1394

دوره آموزشی مهارتهای ده گانه کار 2 برای کارکنان دانشگاه مراغه در حال برگزاری میباشد.

دکتر علی خدایی مدیر طرح و برنامه دانشگاه مراغه از برگزاری دوره آموزشی مهارتهای ده گانه 2 برای کارکنان دانشگاه خبر داد و گفت: این دوره ی آموزشی بهمت گروه تشکیلات، تحول اداری و بهره وری مدیریت طرح و برنامه پیرو تصویب هیأت اجرایی دانشگاه مراغه به برگزار میگردد.
دوشنبه 27 مهر 1394

دوره ی آموزشی مهارتهای ده گانه (2)

برگزاری دوره ی آموزشی مهارتهای ده گانه کار(2) ویژه کارکنان روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 15-16 در محل آمفی تئاتر فجر دانشگاه مراغه
شنبه 25 مهر 1394
 

اخبار

1396/02/06

روز ملی آزمایشگاه - آزمایشگاه مرکزی دانشگاه مراغه

1396/01/29

حادثه سیل آذربایجان ( عجبشیر - آذرشهر)

1396/01/26

استقبال بهاری حراست دانشگاه مراغه از دانشجویان در سال جدید

1396/01/19